Plany lekcji sal

13 , opiekun sali: Marta Markowska 13 A , opiekun sali: Agnieszka Drężek 14 15 16 , opiekunowie sali: Kamila Lenart-Rogala, Jolanta Redlich 18 19 , opiekun sali: Elzbieta Napierała 2 , opiekun sali: Katarzyna Ciechanowicz 22 , opiekun sali: Aldona Błakita 23 , opiekun sali: Magdalena Mucke-Maziarz 24 , opiekun sali: Marzena Mrzygłód 25 , opiekun sali: Ewa Domańska 28 , opiekun sali: Wioletta Korgiel 29 , opiekun sali: Parys Trojan 30 , opiekunowie sali: Anna Wierzbicka, Rafał Marciniak 31 , opiekun sali: Katarzyna Szymańska 32 , opiekun sali: Marzena Funke 33 , opiekun sali: Dorota Herrmann cku , opiekun sali: Marcin Odżygóźdź czytelnia sg 1 sg 2 sg 3 sg 4
Poniedziałek
1
08:00 - 08:45
Język niemiecki
Marta Markowska
1e
wf 2
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
1a
j.a2
Język angielski
Kamil Król
2c
wf 2
Język angielski
Kamil Marcinowicz
1a
j.a1
-
-
-
-
Geografia
Aldona Błakita
3e
-
Matematyka
Marzena Mrzygłód
2d
Matematyka
Ewa Domańska
2e
-
-
-
Język polski
Katarzyna Szymańska
3a
-
Język polski
Dorota Herrmann
2b
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
3b
-
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
3c
Wychowanie fizyczne
Kamil Chicewicz
1e
wf 1
Wychowanie fizyczne
Tomasz Pozorski
2c
wf 1
-
2
08:55 - 09:40
Język niemiecki
Marta Markowska
2c
wf 2
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
2d
j.a2
Język angielski
Kamil Król
2d
j.a1
Język angielski
Kamil Marcinowicz
1e
wf 2
Religia
Kamila Lenart-Rogala
3a
-
-
Godzina z wychowawcą
Beata Piasecka
3e
Geografia
Aldona Błakita
1c
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
1d
Matematyka
Marzena Mrzygłód
1a
Matematyka
Ewa Domańska
1b
-
-
Historia
Rafał Marciniak
2a
Język polski
Katarzyna Szymańska
2e
-
Język polski
Dorota Herrmann
2b
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
3b
-
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
3c
Wychowanie fizyczne
Kamil Chicewicz
1e
wf 1
Wychowanie fizyczne
Tomasz Pozorski
2c
wf 1
-
3
09:50 - 10:35
-
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
2c
j.n1
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
2e
j.n2
Język angielski
Kamil Marcinowicz
1e
j.a1
Religia
Kamila Lenart-Rogala
2d
-
-
Język niemiecki
Beata Piasecka
2e
j.n1
Geografia
Aldona Błakita
2a
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
2b
Matematyka
Marzena Mrzygłód
3c
Matematyka
Ewa Domańska
3a
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
1c
-
Historia
Rafał Marciniak
1a
Język polski
Katarzyna Szymańska
3b
Język polski
Marzena Funke
1d
Język polski
Dorota Herrmann
1b
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
3e
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
3e
wf 2
Wychowanie fizyczne
Tomasz Pozorski
1e
j.a2
Wychowanie fizyczne
Kamil Chicewicz
2c
j.n2
-
4
10:45 - 11:30
Język niemiecki
Marta Markowska
1d
j.n1
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
1e
j.n1
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
2c
j.a1
Język angielski
Kamil Marcinowicz
1d
j.n2
Religia
Kamila Lenart-Rogala
3c
-
-
Język angielski
Kamil Król
1b
j.a1
Geografia
Aldona Błakita
3a
-
Matematyka
Marzena Mrzygłód
2a
Matematyka
Ewa Domańska
3b
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
2e
Informatyka
Parys Trojan
1b
j.a2
Historia
Rafał Marciniak
2b
Język polski
Katarzyna Szymańska
1a
Język polski
Marzena Funke
2d
Język polski
Dorota Herrmann
1c
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
3e
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
3e
wf 2
Wychowanie fizyczne
Tomasz Pozorski
1e
j.n2
Wychowanie fizyczne
Kamil Chicewicz
2c
j.a2
-
5
11:45 - 12:30
Język niemiecki
Marta Markowska
2a
j.n1
-
Godzina z wychowawcą
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
3a
-
Godzina z wychowawcą
Alina Chęcińska
2b
-
Biologia
Elzbieta Napierała
3b
Język angielski
Kamil Król
3e
j.a1
Geografia
Aldona Błakita
1d
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
2c
Język angielski
Justyna Kostewicz
3e
j.a2
Godzina z wychowawcą
Ewa Domańska
1c
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
1b
Informatyka
Parys Trojan
2a
j.n2
Historia
Rafał Marciniak
1e
Język polski
Katarzyna Szymańska
1a
Język polski
Marzena Funke
2d
Język polski
Dorota Herrmann
3c
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
2e
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
2e
wf 2
-
-
-
6
12:40 - 13:25
Język niemiecki
Marta Markowska
2b
j.n1
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
2b
j.n2
Plastyka
Małgorzata Stąporek
1d
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
1c
j.a1
Religia
Kamila Lenart-Rogala
2a
-
Biologia
Elzbieta Napierała
3a
Język angielski
Kamil Król
1a
inf 2
Geografia
Aldona Błakita
1b
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
1e
Język angielski
Justyna Kostewicz
1c
j.a2
-
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
3c
Informatyka
Parys Trojan
1a
inf 1
Historia
Rafał Marciniak
2c
Język niemiecki
Beata Piasecka
3b
Język polski
Marzena Funke
3e
-
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
2e
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
2e
wf 2
-
-
-
7
13:35 - 14:20
-
-
Plastyka
Małgorzata Stąporek
1c
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
1d
j.a1
Religia
Kamila Lenart-Rogala
2e
-
-
Język angielski
Kamil Król
3c
-
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
3e
-
-
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
3a
Informatyka
Parys Trojan
1d
j.a2
Historia
Rafał Marciniak
1b
Godzina z wychowawcą
Marta Markowska
2a
-
-
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
1a
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
1a
wf 2
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
2b
wf 2
-
-
8
14:30 - 15:15
-
-
-
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
3a
j.a1
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
1a
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
1a
wf 2
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
2b
wf 2
-
-
9
15:25 - 16:10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Wtorek
1
08:00 - 08:45
-
-
Język angielski
Kamil Król
3e
j.a1
Język angielski
Justyna Kostewicz
3e
j.a2
Religia
Jolanta Redlich
1c
-
Biologia
Elzbieta Napierała
2c
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2a
Geografia
Aldona Błakita
3b
Zajęcia techniczne
Grażyna Grajewska
1b
Matematyka
Marzena Mrzygłód
3c
Matematyka
Ewa Domańska
2e
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
1e
-
-
Język polski
Katarzyna Szymańska
3a
Język polski
Marzena Funke
2d
-
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
1d
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
1d
wf 2
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
2b
wf 1
-
-
2
08:55 - 09:40
-
-
Język angielski
Kamil Król
1b
j.a1
Język angielski
Justyna Kostewicz
1b
j.a2
Religia
Jolanta Redlich
1a
-
Biologia
Elzbieta Napierała
3c
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2c
Geografia
Aldona Błakita
1e
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
3e
Matematyka
Marzena Mrzygłód
2d
Matematyka
Ewa Domańska
3b
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
2a
-
Historia
Rafał Marciniak
2e
Język polski
Katarzyna Szymańska
3a
-
Język polski
Dorota Herrmann
1c
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
1d
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
1d
wf 2
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
2b
wf 1
-
-
3
09:50 - 10:35
-
-
Język angielski
Kamil Król
2d
j.a1
Godzina z wychowawcą
Kamil Marcinowicz
1e
Muzyka
Jolanta Redlich
2b
-
Biologia
Elzbieta Napierała
1b
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2e
Geografia
Aldona Błakita
3e
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
2c
Matematyka
Marzena Mrzygłód
2a
Matematyka
Ewa Domańska
3a
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
3c
-
Historia
Rafał Marciniak
1a
Język polski
Katarzyna Szymańska
3b
Język polski
Marzena Funke
1d
Język angielski
Justyna Kostewicz
2d
j.a2
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
1c
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
1c
wf 2
-
-
-
4
10:45 - 11:30
Język niemiecki
Marta Markowska
1b
j.n2
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
1b
j.n1
Język angielski
Kamil Król
3c
Język angielski
Kamil Marcinowicz
2b
j.a1
Muzyka
Jolanta Redlich
2c
-
Biologia
Elzbieta Napierała
1e
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
3b
Geografia
Aldona Błakita
2e
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
1d
Matematyka
Marzena Mrzygłód
1a
-
-
-
Historia
Anna Wierzbicka
3a
Język angielski
Justyna Kostewicz
2b
j.a2
Język polski
Marzena Funke
3e
Język polski
Dorota Herrmann
2a
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
1c
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
1c
wf 2
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
2d
wf 1
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
2d
wf 2
-
5
11:45 - 12:30
Język niemiecki
Marta Markowska
2c
j.n2
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
2c
j.n1
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
2e
j.a2
Język angielski
Kamil Marcinowicz
2e
j.a1
Religia
Jolanta Redlich
1d
-
Biologia
Elzbieta Napierała
2a
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2b
Geografia
Aldona Błakita
1a
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
1e
-
Matematyka
Ewa Domańska
1b
-
-
Historia
Anna Wierzbicka
3b
Historia
Rafał Marciniak
1c
Język polski
Marzena Funke
3e
Język polski
Dorota Herrmann
3c
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
3a
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
3a
wf 2
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
2d
wf 1
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
2d
wf 2
-
6
12:40 - 13:25
Język niemiecki
Marta Markowska
2a
j.a2
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
2d
j.n1
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
3b
Język angielski
Kamil Marcinowicz
2a
j.a1
Muzyka
Jolanta Redlich
2e
-
Biologia
Elzbieta Napierała
3e
-
Geografia
Aldona Błakita
2c
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
2b
-
Matematyka
Ewa Domańska
1c
-
Informatyka
Parys Trojan
2d
j.n2
Historia
Anna Wierzbicka
3c
Historia
Rafał Marciniak
1d
Język polski
Marzena Funke
1e
Język polski
Dorota Herrmann
1b
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
1a
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
1a
wf 2
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
3a
wf 1
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
3a
wf 2
-
7
13:35 - 14:20
Język niemiecki
Marta Markowska
1c
j.n1
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
1c
j.a2
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
3a
j.a2
Język angielski
Kamil Marcinowicz
1d
inf 2
-
-
Wychowanie do życia w rodzinie
Ilona Cieślik
1e
-
-
-
-
-
-
Informatyka
Parys Trojan
1d
inf 1
Historia
Anna Wierzbicka
3e
Historia
Rafał Marciniak
2a
-
Język polski
Dorota Herrmann
1b
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
1a
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
1a
wf 2
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
3c
-
-
8
14:30 - 15:15
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
3c
-
-
-
-
-
9
15:25 - 16:10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Środa
1
08:00 - 08:45
-
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
1e
j.n1
Zajęcia artystyczne
Małgorzata Stąporek
3a
Język angielski
Kamil Marcinowicz
2e
j.a1
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
2c
j.a1
Zajęcia artystyczne
Agnieszka Dybza-Zienowicz
3e
-
Zajęcia artystyczne
Marcin Odżygóźdź
3c
Geografia
Aldona Błakita
1d
Zajęcia techniczne
Grażyna Grajewska
1a
-
Matematyka
Ewa Domańska
1c
-
Informatyka
Parys Trojan
2e
j.a2
Historia
Rafał Marciniak
2b
Edukacja dla bezpieczeństwa
Anna Pasternak
1b
Zajęcia artystyczne
Marcelina Bielak
3b
Język polski
Dorota Herrmann
2a
Wychowanie fizyczne
Kamil Chicewicz
2c
j.a2
-
Wychowanie fizyczne
Tomasz Pozorski
1e
j.n2
-
-
-
2
08:55 - 09:40
-
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
1a
j.n1
Zajęcia artystyczne
Małgorzata Stąporek
3a
Język angielski
Kamil Marcinowicz
1e
j.a1
Język angielski
Kamil Król
1a
j.n2
Zajęcia artystyczne
Agnieszka Dybza-Zienowicz
3e
Biologia
Elzbieta Napierała
2e
Zajęcia artystyczne
Marcin Odżygóźdź
3c
Geografia
Aldona Błakita
2b
-
Matematyka
Marzena Mrzygłód
2d
Matematyka
Ewa Domańska
1b
-
Informatyka
Parys Trojan
2c
inf 1
Historia
Rafał Marciniak
1d
Edukacja dla bezpieczeństwa
Anna Pasternak
1c
Zajęcia artystyczne
Marcelina Bielak
3b
Język polski
Dorota Herrmann
2a
Wychowanie fizyczne
Kamil Chicewicz
2c
inf 2
-
Wychowanie fizyczne
Tomasz Pozorski
1e
j.a2
-
-
-
3
09:50 - 10:35
Język niemiecki
Marta Markowska
3a
j.a2
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
2d
inf 2
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
3a
j.a1
Język angielski
Kamil Marcinowicz
1e
wf 2
Język angielski
Kamil Król
2c
wf 2
-
Biologia
Elzbieta Napierała
2b
-
Geografia
Aldona Błakita
3c
-
Matematyka
Marzena Mrzygłód
1a
Matematyka
Ewa Domańska
2e
Wychowanie do życia w rodzinie
Agnieszka Dybza-Zienowicz
3b
Informatyka
Parys Trojan
2d
inf 1
Historia
Rafał Marciniak
1c
Edukacja dla bezpieczeństwa
Anna Pasternak
3e
Język polski
Marzena Funke
1d
Język polski
Dorota Herrmann
1b
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
2a
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
2a
wf 2
Wychowanie fizyczne
Kamil Chicewicz
1e
wf 1
Wychowanie fizyczne
Tomasz Pozorski
2c
wf 1
-
4
10:45 - 11:30
Język niemiecki
Marta Markowska
1e
wf 2
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
1a
j.a2
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
3a
j.n2
Język angielski
Kamil Marcinowicz
1a
j.a1
Język angielski
Kamil Król
1b
j.a1
-
Biologia
Elzbieta Napierała
2d
Język angielski
Justyna Kostewicz
1b
j.a2
Język niemiecki
Beata Piasecka
3a
j.n1
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
1d
Matematyka
Marzena Mrzygłód
3c
Matematyka
Ewa Domańska
3b
Wiedza o społeczeństwie
Agnieszka Dybza-Zienowicz
2b
Informatyka
Parys Trojan
2c
wf 2
-
Język polski
Katarzyna Szymańska
2e
Język polski
Marzena Funke
3e
Język polski
Dorota Herrmann
1c
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
2a
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
2a
wf 2
Wychowanie fizyczne
Kamil Chicewicz
1e
wf 1
Wychowanie fizyczne
Tomasz Pozorski
2c
wf 1
-
5
11:45 - 12:30
Język niemiecki
Marta Markowska
1d
j.a2
-
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
1d
j.a1
Język angielski
Kamil Marcinowicz
2b
j.a1
Religia
Kamila Lenart-Rogala
2d
-
Religia
Jolanta Redlich
1e
Język angielski
Justyna Kostewicz
2b
j.a2
Geografia
Aldona Błakita
3b
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
3e
Edukacja dla bezpieczeństwa
Anna Pasternak
1a
Matematyka
Ewa Domańska
3a
Wiedza o społeczeństwie
Agnieszka Dybza-Zienowicz
2a
-
Wiedza o społeczeństwie
Rafał Marciniak
3c
Język polski
Katarzyna Szymańska
2e
Język polski
Marzena Funke
2c
Język polski
Dorota Herrmann
1c
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
1b
wf 2
-
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
1b
wf 1
-
-
-
6
12:40 - 13:25
-
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
2e
inf 2
Język angielski
Justyna Kostewicz
2a
j.a2
Język angielski
Kamil Marcinowicz
2a
j.a1
Religia
Kamila Lenart-Rogala
3e
-
Biologia
Elzbieta Napierała
1d
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
3c
Wychowanie do życia w rodzinie
Ilona Cieślik
1c
-
Edukacja dla bezpieczeństwa
Anna Pasternak
3a
Matematyka
Ewa Domańska
3b
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
2d
Informatyka
Parys Trojan
2e
inf 1
Wiedza o społeczeństwie
Agnieszka Dybza-Zienowicz
2c
Język polski
Katarzyna Szymańska
1a
Język polski
Marzena Funke
1e
-
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
1b
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
1b
wf 2
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
2b
wf 2
-
-
7
13:35 - 14:20
-
-
-
-
Muzyka
Jolanta Redlich
2a
-
Religia
Kamila Lenart-Rogala
2e
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
3e
Wychowanie do życia w rodzinie
Ilona Cieślik
1a
-
Edukacja dla bezpieczeństwa
Anna Pasternak
1e
-
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
3b
-
Wiedza o społeczeństwie
Agnieszka Dybza-Zienowicz
2d
Język polski
Katarzyna Szymańska
3a
-
-
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
2b
wf 2
-
-
-
-
-
8
14:30 - 15:15
-
-
-
-
Religia
Kamila Lenart-Rogala
3b
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Wychowanie do życia w rodzinie
Agnieszka Dybza-Zienowicz
3a
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9
15:25 - 16:10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Czwartek
1
08:00 - 08:45
-
-
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
3a
j.a1
Język angielski
Kamil Marcinowicz
1e
inf 2
Religia
Jolanta Redlich
1a
-
-
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2c
-
-
Godzina z wychowawcą
Marzena Mrzygłód
2d
Zajęcia techniczne
Grażyna Grajewska
1d
-
Informatyka
Parys Trojan
1e
inf 1
Historia
Rafał Marciniak
1b
Język polski
Katarzyna Szymańska
3b
Język polski
Marzena Funke
3e
Język polski
Dorota Herrmann
3c
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
1c
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
1c
wf 2
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
2b
wf 1
-
-
2
08:55 - 09:40
Język niemiecki
Beata Piasecka
2e
j.n1
-
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
2e
j.n2
Język angielski
Kamil Marcinowicz
1a
j.a1
Religia
Jolanta Redlich
1b
-
-
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2d
-
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
1d
Matematyka
Marzena Mrzygłód
2a
Zajęcia techniczne
Grażyna Grajewska
1e
Historia
Anna Wierzbicka
3e
Informatyka
Parys Trojan
1a
j.a2
Wiedza o społeczeństwie
Rafał Marciniak
3a
Język polski
Katarzyna Szymańska
3b
Język polski
Marzena Funke
2c
Język polski
Dorota Herrmann
3c
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
1c
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
1c
wf 2
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
2b
wf 1
-
-
3
09:50 - 10:35
Język niemiecki
Marta Markowska
1d
j.n1
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
1c
j.a2
Plastyka
Małgorzata Stąporek
1e
Język angielski
Kamil Marcinowicz
1d
j.n2
Muzyka
Jolanta Redlich
2d
-
Język angielski
Justyna Kostewicz
2a
inf 2
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2e
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
1c
j.a1
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
3e
Matematyka
Marzena Mrzygłód
1a
-
Historia
Anna Wierzbicka
3a
Informatyka
Parys Trojan
2a
inf 1
Wiedza o społeczeństwie
Rafał Marciniak
3b
Edukacja dla bezpieczeństwa
Anna Pasternak
3c
Język polski
Marzena Funke
2c
Język polski
Dorota Herrmann
2b
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
1b
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
1b
wf 2
-
-
-
4
10:45 - 11:30
Język niemiecki
Marta Markowska
1c
j.n1
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
2e
j.a2
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
3b
Język angielski
Kamil Marcinowicz
2e
j.a1
-
-
Język angielski
Justyna Kostewicz
1c
j.n2
Język niemiecki
Beata Piasecka
3c
Geografia
Aldona Błakita
2d
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
2b
Edukacja dla bezpieczeństwa
Anna Pasternak
1d
Matematyka
Ewa Domańska
3a
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
2c
-
Wiedza o społeczeństwie
Rafał Marciniak
3e
Język polski
Katarzyna Szymańska
1a
Język polski
Marzena Funke
1e
Język polski
Dorota Herrmann
2a
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
1b
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
1b
wf 2
-
-
-
5
11:45 - 12:30
-
-
Plastyka
Małgorzata Stąporek
1b
Język angielski
Justyna Kostewicz
2d
j.a2
Religia
Kamila Lenart-Rogala
2b
-
Edukacja dla bezpieczeństwa
Anna Pasternak
3b
Język angielski
Kamil Król
2d
j.a1
Geografia
Aldona Błakita
1a
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
2c
Matematyka
Marzena Mrzygłód
3c
Matematyka
Ewa Domańska
1c
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
3e
-
Historia
Rafał Marciniak
1e
Język polski
Katarzyna Szymańska
2e
Język polski
Marzena Funke
1d
-
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
2a
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
2a
wf 2
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
3a
wf 1
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
3a
wf 2
-
6
12:40 - 13:25
Język niemiecki
Beata Piasecka
3e
j.n1
-
Plastyka
Małgorzata Stąporek
1a
Język angielski
Justyna Kostewicz
3e
j.n2
Religia
Kamila Lenart-Rogala
2c
-
Biologia
Elzbieta Napierała
1c
Język angielski
Kamil Król
3c
Wiedza o społeczeństwie
Agnieszka Dybza-Zienowicz
2e
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
1e
-
-
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
2b
-
Historia
Rafał Marciniak
2d
Historia
Anna Wierzbicka
3b
Język polski
Marzena Funke
1d
Język polski
Dorota Herrmann
1b
Wychowanie fizyczne
Marzena Niechajczyk
2a
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
2a
wf 2
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
3a
wf 1
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
3a
wf 2
-
7
13:35 - 14:20
Język niemiecki
Beata Piasecka
3e
j.a2
-
Zajęcia artystyczne
Małgorzata Stąporek
2a
-
Religia
Kamila Lenart-Rogala
3a
Zajęcia artystyczne
Agnieszka Dybza-Zienowicz
2b
Biologia
Elzbieta Napierała
1a
Język angielski
Kamil Król
3e
j.a1
Zajęcia artystyczne
Marcin Odżygóźdź
2e
Wychowanie do życia w rodzinie
Ilona Cieślik
1d
Zajęcia artystyczne
Marcelina Bielak
2c
-
Godzina z wychowawcą
Wioletta Korgiel
3b
Zajęcia artystyczne
Marzena Niechajczyk
2d
Historia
Anna Wierzbicka
3c
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8
14:30 - 15:15
-
-
Zajęcia artystyczne
Małgorzata Stąporek
2a
-
-
Zajęcia artystyczne
Agnieszka Dybza-Zienowicz
2b
-
-
Zajęcia artystyczne
Marcin Odżygóźdź
2e
-
Zajęcia artystyczne
Marcelina Bielak
2c
-
-
Zajęcia artystyczne
Marzena Niechajczyk
2d
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9
15:25 - 16:10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Piątek
1
08:00 - 08:45
-
-
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
3a
j.a2
Język angielski
Justyna Kostewicz
2b
inf 2
Religia
Kamila Lenart-Rogala
3b
-
Biologia
Elzbieta Napierała
3c
-
Geografia
Aldona Błakita
1c
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
1e
-
Matematyka
Ewa Domańska
1b
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
1d
Informatyka
Parys Trojan
2b
inf 1
Historia
Rafał Marciniak
2c
-
Język polski
Marzena Funke
2d
-
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
1a
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
1a
wf 2
-
-
-
2
08:55 - 09:40
Język niemiecki
Marta Markowska
1d
j.a2
-
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
1d
j.a1
Język angielski
Justyna Kostewicz
1b
inf 2
Religia
Kamila Lenart-Rogala
2c
-
Biologia
Elzbieta Napierała
3b
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2a
Geografia
Aldona Błakita
3c
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
2b
-
Matematyka
Ewa Domańska
2e
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
3e
Informatyka
Parys Trojan
1b
inf 1
Historia
Rafał Marciniak
2d
Język polski
Katarzyna Szymańska
3a
Język polski
Marzena Funke
1e
Język polski
Dorota Herrmann
1c
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
1a
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
1a
wf 2
-
-
-
3
09:50 - 10:35
Język niemiecki
Marta Markowska
2a
j.a2
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
1a
j.n1
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
1c
j.a1
Język angielski
Kamil Marcinowicz
2a
j.a1
Religia
Kamila Lenart-Rogala
3c
-
Biologia
Elzbieta Napierała
3e
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2b
Język angielski
Kamil Król
1a
j.n2
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
2c
-
Matematyka
Ewa Domańska
3b
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
3a
Informatyka
Parys Trojan
1c
j.a2
Historia
Rafał Marciniak
2e
-
Język polski
Marzena Funke
1e
Godzina z wychowawcą
Dorota Herrmann
1b
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
1d
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
1d
wf 2
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
2d
wf 1
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
2d
wf 2
-
4
10:45 - 11:30
Język niemiecki
Marta Markowska
2a
j.n1
-
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
3b
Język angielski
Kamil Marcinowicz
1e
j.a1
Religia
Kamila Lenart-Rogala
2b
-
Biologia
Elzbieta Napierała
3a
Religia
Jolanta Redlich
1b
Godzina z wychowawcą
Aldona Błakita
2c
Matematyka
Magdalena Mucke-Maziarz
3e
-
Matematyka
Ewa Domańska
1c
Godzina z wychowawcą
Agnieszka Drężek
1a
Informatyka
Parys Trojan
1e
j.a2
Język angielski
Justyna Kostewicz
2a
j.n2
Godzina z wychowawcą
Katarzyna Szymańska
2e
-
Język polski
Dorota Herrmann
3c
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
1d
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Anna Pasternak
1d
wf 2
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
2d
wf 1
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
2d
wf 2
-
5
11:45 - 12:30
Język niemiecki
Marta Markowska
1b
j.n2
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
1b
j.n1
-
-
Religia
Jolanta Redlich
1d
-
Godzina z wychowawcą
Kamil Król
3c
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
2d
Geografia
Aldona Błakita
1e
-
Matematyka
Marzena Mrzygłód
2a
Matematyka
Ewa Domańska
3a
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
3b
Informatyka
Parys Trojan
1c
inf 1
Język angielski
Justyna Kostewicz
1c
inf 2
Język polski
Katarzyna Szymańska
1a
Język polski
Marzena Funke
2c
Język polski
Dorota Herrmann
2b
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
2e
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
2e
wf 2
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
3e
wf 1
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
3e
wf 2
-
6
12:40 - 13:25
-
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
2d
j.n1
Język angielski
Magdalena Sawicka-Gwóźdź
2c
j.a1
Język angielski
Kamil Marcinowicz
2b
j.a1
Religia
Jolanta Redlich
1e
-
Język angielski
Kamil Król
2c
j.a2
Chemia
Katarzyna Ciechanowicz
3a
Geografia
Aldona Błakita
1b
Religia
Kamila Lenart-Rogala
2a
Matematyka
Marzena Mrzygłód
3c
Zajęcia techniczne
Grażyna Grajewska
1c
Fizyka z astronomią
Wioletta Korgiel
1a
Informatyka
Parys Trojan
2b
j.a2
Język angielski
Justyna Kostewicz
2d
j.n2
Język polski
Katarzyna Szymańska
3b
Godzina z wychowawcą
Marzena Funke
1d
-
Wychowanie fizyczne
Elżbieta Bigda
2e
wf 1
-
Wychowanie fizyczne
Ryszard Szafirowicz
2e
wf 2
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
3e
wf 1
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
3e
wf 2
-
7
13:35 - 14:20
Język niemiecki
Marta Markowska
2b
j.n1
Język niemiecki
Agnieszka Drężek
2b
j.n2
-
-
Religia
Jolanta Redlich
1c
-
Wychowanie do życia w rodzinie
Ilona Cieślik
1b
-
Geografia
Aldona Błakita
3a
Religia
Kamila Lenart-Rogala
3e
Matematyka
Marzena Mrzygłód
2d
-
-
-
-
-
-
-
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
3c
-
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
3b
-
-
-
8
14:30 - 15:15
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Wychowanie fizyczne
Marcin Odżygóźdź
3c
-
Wychowanie fizyczne
Alina Chęcińska
3b
-
-
-
9
15:25 - 16:10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-